Yalnızlar Rıhtımı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yalnızlar Rıhtımı

Issızlığın Gölgesinde Mavi Bir Seste Buluşalım

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben NeDeN YaZılılardan ZaYıF NoT ALıYoRum...

3 posters
YazarMesaj
ooooooo

ooooooo

Ben NeDeN YaZılılardan ZaYıF NoT ALıYoRum... Empty
MesajKonu: Ben NeDeN YaZılılardan ZaYıF NoT ALıYoRum...   Ben NeDeN YaZılılardan ZaYıF NoT ALıYoRum... Icon_minitimeÇarş. 13 Ara. 2006, 19:20

şimdi diyeceksiniz ki ! sen derslerine çalışmıyorsun ondan Zayıf not alıyorsun.. bence çalışmadanda iyi not alınmalı...Very Happy Asagida kendi resmimi yayınlıyorum bana Hiç Zayıf not verilirmi Very Happy:D:D siz Soyleyinn.. By-omer....!!!!Very Happy[img]Ben NeDeN YaZılılardan ZaYıF NoT ALıYoRum... Faruk009zx3[/img]
Mahmut YMK

Mahmut YMK

MesajKonu: gözlerinden zeka fışkırıyor   Ben NeDeN YaZılılardan ZaYıF NoT ALıYoRum... Icon_minitimePaz 17 Ara. 2006, 14:40

ewt tabi tabi senin gibi bir hiç kötü not alırmı...
blueman63

blueman63

MesajKonu: Geri: Ben NeDeN YaZılılardan ZaYıF NoT ALıYoRum...   Ben NeDeN YaZılılardan ZaYıF NoT ALıYoRum... Icon_minitimePaz 17 Ara. 2006, 15:37

by-omer demiş ki:
şimdi diyeceksiniz ki ! sen derslerine çalışmıyorsun ondan Zayıf not alıyorsun.. bence çalışmadanda iyi not alınmalı...Very Happy Asagida kendi resmimi yayınlıyorum bana Hiç Zayıf not verilirmi Very Happy:D:D siz Soyleyinn.. By-omer....!!!!Very Happy[img][/img]

sANA HAK VERİYORUM ömer. çALIŞMADAN NOT ALINIR FAKAT VERİLMEZ .

Ben NeDeN YaZılılardan ZaYıF NoT ALıYoRum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-